Szukam miejsca

Szukasz miejsca w samochodzie lub transportu osobowego?

 

Często bywa tak, że muszę się gdzieś dostać na ostatnią chwilę, wtedy okazuje się, że nie ma żadnego pociągu, który miałby wolne miejsca, albo w ogóle nie jechałby tam, gdzie trzeba. Podobnie z autobusami, a przecież nie stać mnie, żebym wynajmował taksówkę na trasę o długości kilkuset kilometrów. Poza tym, nie każdy lubi stać w zatłoczonym pociągu albo autobusie, a pewnie każdy chociaż raz przeżył taką podróż w swoim życiu. Na przykład podczas świąt, kiedy w pociągu trudno o powietrze do oddychania, nie mówiąc już o miejscu do siedzenia. Co jeśli mamy jakieś problemy zdrowotne i musimy zmusić się na taką podróż? Przecież wtedy zwiększa się cały ruch, nie tylko w publicznych środkach transportu.

Szukam miejsca w samochodzie

Wielu kierowców wraca do domu rodzinnego, mając zazwyczaj pusty samochód. Warto skorzystać z wolnego miejsca w samochodzie i będzie to obopólny zysk. Dla kierowcy – zwrot części kosztów paliwa. Dla pasażera – zdecydowanie większy komfort podróży.

Szukam transportu osobowego

Kiedy szukam przejazdu, dojedź.pl spieszy mi z pomocą. Wystarczy wystukać kilka liter z nazwą docelowego miasta w wyszukiwarce aplikacji, wpisać datę i godzinę zaplanowanego przyjazdu do celu albo odjazdu z punktu, z którego chcę wyruszyć i od razu wyświetli się lista kierowców zmierzających w tym samym kierunku, co ja. Od razu mogę dowiedzieć się ile jest wolnych miejsc w samochodzie oraz jaki to model i marka auta. Ponadto, mogę dowiedzieć się, czy kierowca przewozi osoby palące oraz czy respektuje zwierzęta w swoim pojeździe albo jakie będzie robił postoje.

Zanim zarezerwuję przejazd, mogę zadzwonić do kierowcy i uzgodnić warunki podróży, żeby każdy mógł być potraktowany przez kierowcę indywidualnie – nie ma problemu, żeby rezerwując przejazd napisać e-mail – na przykład „po drodze jest winiarnia, gdzie mam paczkę do odebrania, cieszyłoby mnie, gdybyśmy zatrzymali się tam na pięć minut”. To takie proste!

Kiedy szukam transportu osobowego przez internet, nie muszę się bać – dzięki anonimowym ocenom wystawianym kierowcom mogę wybrać, z kim chcę jechać, poza tym cena przejazdu jest widoczna od razu! Nie muszę się bać, że nie trafię do celu!

Bardzo często szukam miejsca w samochodzie, bo lubię nim jeździć, ale nie stać mnie na zakup pojazdu. Mógłbym jeździć autostopem, ale wolę mieć pewność bezpiecznego przejazdu. W przeciwieństwie do autostopu, wybierając dojedź.pl wiem, że kierowca, z którym pojadę nie jest anonimowy i mam pewność, że mnie zabierze. Cenię sobie wygodę, komfort podróży i bezpieczeństwo, dlatego warto wybrać dojedź.pl

Rozwiąż swoje problemy i polepsz jakość swoich podróży!

Może zdarzyła Ci się taka sytuacja, że wraz z paczką znajomych wybieraliście się na wakacje, a nie starczyło miejsca w samochdzie dla jednej osoby. To bez sensu rujnować sobie świetny wyjazd przez taką błahostkę! Dzięki dojedź.pl nie będziecie mieli tego problemu! Za pomocą naszej aplikacji, osoba wykluczona będzie mogła zamówić przejazd nie płacąc więcej od Was – w końcu też składacie się na paliwo. Kto wie, może kierowca korzystający z dojedź.pl również stanie się częścią Waszej ekipy?

A może Ciebie i Twojego przyjaciela naszła ochota na spontaniczny, natychmiastowy wyjazd nad morze albo w góry, ale ani w pociągu, ani w autobusie nie ma już miejsca? Wystarczy chwila, żeby znaleźć przejazd dla dwóch osób. Mało tego, możecie wybrać z listy dostępnych przejazdów miejsca w samochodzie, gdzie pojedziecie na szalony weekend. W samochodzie nie musisz się bać tego, że ucinając sobie drzemkę, ktoś ukradnie Twój bagaż – przecież dobrze wiesz z kim jedziesz. Długa podróż nie musi już być męczącym przeżyciem!

Przypomnij sobie, jak to jest, kiedy lato atakuje falami gorąca, albo zima zamraża powietrze. Trudno jest ogrzać cały pociąg pełen ludzi, albo odpowiednio włączyć klimatyzację, jeśli w ogóle taka się zdarzy. Za ciepło, za zimno – nie potrzebujesz tych dylematów. Podróżując samochodem jest to dużo łatwiejsze, w końcu łatwiej dostosować temperaturę powietrza dla maksymalnie pięciu osób, zamiast całego wagonu, lub całego autobusu.

Jeśli już znajdziesz miejsce w autobusie, to co, jeśli masz problemy z pęcherzem? Podróżując samochodem zawsze możesz poprosić kierowcę, żeby zrobił krótki postój, a Ty nie musisz się stresować.

Mało tego, jeśli zmienisz zdanie, i zechcesz przerwać podróż – nic nie stoi na przeszkodzie, żeby to zrobić. Siedząc na fotelu pasażera spokojnie i bez problemu będziesz mógł poczytać sobie ulubioną książkę, albo posłuchać muzyki. Kto by nie chciał takiej wygody! Jako pasażer będziesz w stanie podziwiać piękne widoki, zwiedzić wzrokiem centra miast, przez które będziecie przejeżdżać, a nie tylko ciemne lasy albo autostrady, tak jak to bywa w przypadku pociągów i autobusów.

Warto wspomnieć, że podróżując pociągiem często nie ma zasięgu telefonicznego – jak miałoby to się stać, skoro większość podróży to przemierzanie pól i lasów. W pociągu nie popracujesz na komputerze, ani nie posłuchasz muzyki, jeśli nie masz jej uprzednio pobranej na swoje urządzenie.

Dojazdy do pracy nie były jeszcze takie łatwe i wygodne!

Za pomocą platformy dojedź.pl możesz dostać się do pracy i zaoszczędzić pieniądze. Jeśli zwykle jeździłeś samochodem, tym bardziej docenisz metodę car-poolingu. Będziesz mógł wybrać się do miejsca pracy albo zabierając do swojego samochodu pasażera, redukując koszty benzyny albo sam staniesz się pasażerem i zapłacisz kierowcy za część paliwa. Nie będziesz musiał bać się, że trafisz na niewłaściwego człowieka, ponieważ dojedź.pl prowadzi ranking kierowców i nikt nie jest anonimowy, dlatego w razie jakiegokolwiek dyskomfortu możesz podjąć działanie.

Jesteśmy EKO

Podróżując z dojedź.pl ograniczasz emisję spalin do atmosfery. Czystsze powietrze to dobry uczynek dla nas wszystkich, dlatego zwykle szukam przejazdu za pomocą tej platformy! WHO (World Health Organisation) – Światowa Organizacja Zdrowia ostrzega przed zanieczyszczeniami w bardziej ruchliwe dni. Każdy ma szansę zrobić coś dobrego dla wszystkich!