Wspólne dojazdy do pracy

Wspólne dojazdy do pracy

Prowadzisz firmę lub zarządzasz korporacją i szukasz dojazdu dla swoich pracowników?

Idealnie trafiłeś! Postaw na tanie przejazdy w systemie Carpooling ! Dzięki naszej aplikacji możesz ułatwić życie swoim pracownikom!

Za pośrednictwem naszej platformy możesz udostępnić swoim pracownikom dojazd i powrót z pracy w systemie Car-pooling,

który łączy w sobie oszczędność, wygodę i ciekawe doświadczenia. Wystarczy, że napiszesz do Nas,

a my przygotujemy dla Twojej firmy taką ofertę. Po ściągnięciu aplikacji Ty i Twoi pracownicy

będziecie mieli każdy indywidualne konto, a po zalogowaniu będziecie widzieć tylko oferty użytkowników z Twojej firmy,

dzięki czemu zyskacie nowe możliwości integracji, co przełoży się na dobrą atmosferę pracy.

Napisz do Nas na biuro@dojedz.pl i dowiedz się więcej o wspólnych przejazdach dzięki dojedź.pl.

 

 

Twoi pracownicy sami sobie zapewnią dojazd do pracy, a w systemie Carpooling zaoszczędzą i wzmocnią między sobą więzi!

Praca w miłej atmosferze to podstawa i pozytywnie wpływa to na efektywność. To nie tajemnica, że o wiele łatwiej wykonywać swoje obowiązki, kiedy mamy pozytywne podejście. To podejście może być niestety utrudnione, jeśli praca nie wymaga od pracowników tego, żeby się lepiej poznali, co sprawia, że czują się osamotnieni. To potęguje stres i co za tym idzie – efekty pracy są gorsze. Wyniki badań pokazują, że firmy działające w miłej atmosferze mają wyższe wyniki. Wspólne dojazdy do pracy sprawią, że nie tylko wzbogacisz się Ty, będąc pracodawcą.

Co, jeśli zaproponujemy Ci rozwiązanie, na którym skorzystają absolutnie wszyscy?

Grono Twoich pracowników zapewne dojeżdża do pracy samochodem. Nic w tym złego, ale wspólny dojazd do pracy sprawi, że ci, którzy zwykle jeździli do pracy autobusem będą mieć zapewnioną zwiększoną wygodę i komfort, a ci, którzy kierują pojazdem zaoszczędzą na paliwie. Wspólny dojazd Twoich ludzi sprawi, że będą mieli świetną okazję się poznać. Dzięki swobodzie, wynikającej z pracowania z już nie obcą osobą, Twój pracownik będzie mógł dać z siebie wszystko w miejscu pracy i chętniej będzie do niego wracał. Problem wypalenia zawodowego zniknie, a opinie ludzi na temat miłej atmosfery pracy w Twojej firmie polepszą opinie publiczną. Dzięki temu, ludzie chętniej będą chcieli u Ciebie pracować, a kiedy już do Ciebie dotrą, odnajdą się dużo szybciej.

Mając możliwość wspólnych dojazdów autem, nowi pracownicy będą zadowoleni z taniej możliwości dojechania do pracy, a po chwili poczują się komfortowo w Twojej firmie i – kto wie – może praca stanie się dla nich drugim domem. Napisz do nas wiadomość, a będziesz mógł się przekonać o skuteczności naszej platformy opartej na zbiorowych przejazdach. Twoi pracownicy rzadziej będą się spóźniać, a Ty nie stracisz na tym ani grosza.

Dojedź do pracy!

Prostota tego systemu jest jego kluczem! Dojedź.pl oferuje Ci rozwiązanie, które zrobi z Twojej firmy jeszcze lepsze miejsce. Wspólne dojazdy Twoich pracowników staną się codziennością! Twój pracownik posiadający samochód, za pomocą naszej platformy już w kilka sekund doda ogłoszenie, że będzie jechał w stronę miejsca pracy i godzinę o której to będzie miało miejsce. Twoi pracownicy bez samochodu lub ci, chcący po prostu zaoszczędzić, również za pomocą naszej platformy Dojedź.pl zobaczą takie ogłoszenie, stawią się w umówionym miejscu spotkania z kierowcą i dojadą do pracy.

Zamiast płacić indywidualnie za dojazd do pracy autobusem albo innym środkiem lokomocji – Twój pracownik odda część kwoty za paliwo kierowcy. Wszystkiemu towarzyszy wyjątkowo prosty i przejrzysty interfejs, dzięki któremu nie ma żadnego problemu z użytkowaniem. Zostanie on dostosowany do Twojej firmy! Wspólne dojazdy samochodem staną są najlepszym rozwiązaniem.